KONST / Litografier / Färglitografi 12113011
nr 1211 3011
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 25/99, bladets mått: 49x32 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
måndag 22 oktober 2018
kl 19:11:41
22 okt
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström